WORKSHOPLAR


Sıra Tarih Saatler Etkinlik Adı Etkinlik Alanı
1 23 Kasım 2017 10:00 - 11:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
2 23 Kasım 2017 10:00 - 11:30 PEBEO SETACOLOR KUMAŞ BOYASI İLE BEZ ÇANTA BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
3 23 Kasım 2017 10:00 - 12:00 CANAN YAŞARCAN - DOKUMA TEKNİĞİ
NAKO
Standında D3
4 23 Kasım 2017 10:00 - 12:00 ELÇİN ASLAN - ÖRGÜ ÖĞRENİYORUM
NAKO
Standında D3
5 23 Kasım 2017 10:00 - 12:00 GÜLBEYAZ AKAZ - EKOSE VE YIPRANMIŞ KOT ETKİSİ
NAKO
Standında D3
6 23 Kasım 2017 10:30 - 11:15 KUMAŞ UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
7 23 Kasım 2017 11:00 - 11:30 BEDRİYE ŞAHİN- QUİLLİNG (KAĞIT KIVIRMA SANATI)
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
8 23 Kasım 2017 11:00 - 11:45 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
9 23 Kasım 2017 11:00 - 12:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
10 23 Kasım 2017 11:00 - 13:45 AHŞAP BOYAMA
RICH HOBBY
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
11 23 Kasım 2017 11:30 - 13:00 PEBEO FANTASY MOON & PRISME İLE TAKI TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
12 23 Kasım 2017 12:00 - 12:45 VİNTAGE LEGEND ESKİTME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
13 23 Kasım 2017 12:00 - 13:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
14 23 Kasım 2017 12:30 - 13:00 DERYA ŞAHİN- KASNAKTA BONCUK İŞİ
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
15 23 Kasım 2017 13:00 - 14:00 GÜLCAN YAVUZDOĞAN- MISIR BEBEK
GAZİOSMANPAŞA HEM
Standında A1-D
16 23 Kasım 2017 13:00 - 15:00 KIYMET BİŞGEN - OMBRE EV BOTU
NAKO
Standında D3
17 23 Kasım 2017 13:30 - 14:00 BEDRİYE ŞAHİN- İPEK KOZASI-ÇİÇEKLER
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
18 23 Kasım 2017 13:30 - 15:00 PEBEO MARBILING EBRU DALDIRMA TEKNİĞİ İLE KALP KUTU TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
19 23 Kasım 2017 14:00 - 14:45 HYBRİD MULTİSURFACE İLE YENİLEME
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
20 23 Kasım 2017 14:00 - 14:45 POWERTEX ÜRÜNLERİ GENEL TANITIMI
LilArt SANAT
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
21 23 Kasım 2017 14:00 - 15:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
22 23 Kasım 2017 14:00 - 16:00 ELÇİN ASLAN - PONPON YAPIMI
NAKO
Standında D3
23 23 Kasım 2017 14:00 - 16:00 GÜLBEYAZ AKAZ - LORA’LI SEPET ÖRGÜ
NAKO
Standında D3
24 23 Kasım 2017 14:30 - 15:00 DERYA ŞAHİN- MISIR KABUĞU SANATI
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
25 23 Kasım 2017 14:30 - 15:15 VİNTAGE LEGEND ESKİTME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
26 23 Kasım 2017 15:00 - 15:45 BOYUTLU STENCIL UYGULAMA
FATMA AKTAŞ METİN
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
27 23 Kasım 2017 15:00 - 16:00 PEBEO SERAMİK BOYASI İLE BROŞ VE KUPA TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
28 23 Kasım 2017 15:00 - 16:00 TAŞ BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
29 23 Kasım 2017 15:30 - 17:00 MELTEM SERBES - AMİGURUMİ YILBAŞI SÜSLERİ
NAKO
Standında D3
30 23 Kasım 2017 16:00 - 17:00 PEBEO PORSELEN BOYASI İLE KUPA BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
31 23 Kasım 2017 16:00 - 17:00 TERMO MUG BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
32 23 Kasım 2017 16:30 - 17:15 HYBRİD MULTİSURFACE İLE YENİLEME
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
33 23 Kasım 2017 17:00 - 17:45 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
34 23 Kasım 2017 17:00 - 18:00 PEBEO DECO AKRİLİK MARKÖRLERİYLE DOĞAL AĞAÇ SÜSLEME
ESMO
Standında F1-A
35 24 Kasım 2017 10:00 - 11:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
36 24 Kasım 2017 10:00 - 11:30 PEBEO SETACOLOR KUMAŞ BOYASI İLE BEZ ÇANTA BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
37 24 Kasım 2017 10:00 - 12:00 CANAN YAŞARCAN - DOKUMA TEKNİĞİ
NAKO
Standında D3
38 24 Kasım 2017 10:00 - 12:00 ELÇİN ASLAN - ÖRGÜ ÖĞRENİYORUM
NAKO
Standında D3
39 24 Kasım 2017 10:00 - 12:00 GÜLBEYAZ AKAZ - WAYUU BARDAK ALTLIKLARI
NAKO
Standında D3
40 24 Kasım 2017 10:00 - 17:00 KÜBRA SOLAK-ISLAK KEÇE
GAZİOSMANPAŞA HEM
Standında A1-D
41 24 Kasım 2017 10:30 - 11:15 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
42 24 Kasım 2017 11:00 - 11:30 BEDRİYE ŞAHİN- QUİLLİNG (KAĞIT KIVIRMA SANATI)
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
43 24 Kasım 2017 11:00 - 11:45 VERY CHALKY WASH SİLME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
44 24 Kasım 2017 11:00 - 12:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
45 24 Kasım 2017 11:00 - 13:45 AHŞAP BOYAMA
RİCH HOBBY
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
46 24 Kasım 2017 11:30 - 13:00 PEBEO FANTASY MOON & PRISME İLE TAKI TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
47 24 Kasım 2017 12:00 - 12:45 KUMAŞ UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
48 24 Kasım 2017 12:00 - 13:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
49 24 Kasım 2017 12:30 - 13:00 DERYA ŞAHİN- KASNAKTA BONCUK İŞİ
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
50 24 Kasım 2017 13:00 - 13:45 BOYUTLU STENCIL UYGULAMA
FATMA AKTAŞ METİN
T-3 (ETKİNLİK ALANI)
51 24 Kasım 2017 13:00 - 15:00 MELTEM SERBES - AMİGURUMİ YILBAŞI SÜSLERİ
NAKO
Standında D3
52 24 Kasım 2017 13:30 - 14:00 BEDRİYE ŞAHİN- İPEK KOZASI-ÇİÇEKLER
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
53 24 Kasım 2017 13:30 - 15:00 PEBEO MARBILING EBRU DALDIRMA TEKNİĞİ İLE KALP KUTU TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
54 24 Kasım 2017 14:00 - 14:45 BETON/ZEUGMA/RUSTY UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
55 24 Kasım 2017 14:00 - 15:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
56 24 Kasım 2017 14:00 - 15:45 ELİŞİ İÇİN AKSESUAR ÇAKIMI
MİNİMAKS
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
57 24 Kasım 2017 14:00 - 16:00 ELÇİN ASLAN - HAZIR LASTİK YAPIMI
NAKO
Standında D3
58 24 Kasım 2017 14:00 - 16:00 GÜLBEYAZ AKAZ - LORA’LI SEPET ÖRGÜ
NAKO
Standında D3
59 24 Kasım 2017 14:30 - 15:00 DERYA ŞAHİN- MISIR KABUĞU SANATI
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
60 24 Kasım 2017 14:30 - 15:15 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
61 24 Kasım 2017 15:00 - 16:00 PEBEO SERAMİK BOYASI İLE BROŞ VE KUPA TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
62 24 Kasım 2017 15:00 - 16:00 TAŞ BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
63 24 Kasım 2017 15:30 - 17:00 HİKMET EKŞİ - MİNYATÜR AĞAÇ
NAKO
Standında D3
64 24 Kasım 2017 16:00 - 16:45 POWERTEX ÜRÜNLERİ GENEL TANITIMI
LilArt SANAT
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
65 24 Kasım 2017 16:00 - 17:00 PEBEO VITRAIL CAM BOYASI İLE ŞİŞE BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
66 24 Kasım 2017 16:00 - 17:00 TERMO MUG BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
67 24 Kasım 2017 16:30 - 17:15 KUMAŞ UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
68 24 Kasım 2017 17:00 - 17:45 VİNTAGE LEGEND ESKİTME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
69 24 Kasım 2017 17:00 - 18:00 PEBEO DECO AKRİLİK MARKÖRLERİYLE DOĞAL AĞAÇ SÜSLEME
ESMO
Standında F1-A
70 25 Kasım 2017 10:00 - 11:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
71 25 Kasım 2017 10:00 - 11:30 PEBEO DECO AKRİLİK MARKÖRLERİYLE DOĞAL AĞAÇ SÜSLEME
ESMO
Standında F1-A
72 25 Kasım 2017 10:00 - 12:00 ELÇİN ASLAN - ÖRGÜ ÖĞRENİYORUM
NAKO
Standında D3
73 25 Kasım 2017 10:00 - 12:00 GÜLBEYAZ AKAZ - MİNYATÜR ŞALLAR
NAKO
Standında D3
74 25 Kasım 2017 10:00 - 12:00 KIYMET BİŞGEN - PIRLANTA WAYUU İLE WAYUU TEKNİĞİ
NAKO
Standında D3
75 25 Kasım 2017 10:00 - 18:00 ELİŞİ İÇİN AKSESUAR ÇAKIMI
MİNİMAKS
Standında E3-A
76 25 Kasım 2017 10:30 - 11:15 VİNTAGE LEGEND ESKİTME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
77 25 Kasım 2017 10:30 - 12:15 BEAD YARN WORKSHOP
MURTEKS TEKSTİL
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
78 25 Kasım 2017 10:30 - 17:00 AMİGURUMİYE DAİR HERŞEY SORU-CEVAP
CANIM ANNE
Standında B5
79 25 Kasım 2017 10:30 - 17:00 TÜTÜ ETEK YAPIMI
CANIM ANNE
Standında B5
80 25 Kasım 2017 11:00 - 11:30 BEDRİYE ŞAHİN- QUİLLİNG (KAĞIT KIVIRMA SANATI)
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
81 25 Kasım 2017 11:00 - 11:45 KUMAŞ KATLAMA
SÜKEYNE TULAN HOCA
T-3 (ETKİNLİK ALANI)
82 25 Kasım 2017 11:00 - 11:45 MİRROR&DORAGLASS UYGULAMALAR
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
83 25 Kasım 2017 11:00 - 12:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
84 25 Kasım 2017 11:00 - 18:00 NURGUN TEZCAN İLE (AHUDUDU HIRKA) ve SİBEL KAVAKLIOĞLU İLE (EKOSE)
LANOSO
Standında G1-B
85 25 Kasım 2017 11:30 - 13:00 MONART TUVAL ÜZERİNE PEBEO MIXMEDIA ÇALIŞMASI
ESMO
Standında F1-A
86 25 Kasım 2017 12:00 - 12:45 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
87 25 Kasım 2017 12:00 - 13:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
88 25 Kasım 2017 12:00 - 14:00 STİL AKADEMİSİ (BERNINA & TÜBA GÜN) DİKİŞ TASARIM
BERNINA
T-3 (ETKİNLİK ALANI)
89 25 Kasım 2017 12:00 - 15:45 ETAMİN BOŞLUKLU HAVLU VE BORNOZ ÜZERİNE WORKSHOP
FİESTA TEKSTİL
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
90 25 Kasım 2017 12:30 - 13:00 DERYA ŞAHİN- KASNAKTA BONCUK İŞİ
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
91 25 Kasım 2017 12:30 - 13:15 FİOGRAFİ
HÜLYA TASARIM
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
92 25 Kasım 2017 12:30 - 14:30 PENYE İP İLE SEPET YAPIMI
CANIM ANNE
Standında B5
93 25 Kasım 2017 13:00 - 14:00 ŞENGÜL US- KAĞIT ROLYEF
GAZİOSMANPAŞA HEM
Standında A1-D
94 25 Kasım 2017 13:00 - 15:00 SİBEL KAVAKLIOĞLU - KAR TANESİ BERE VE BOYUNLUK
NAKO
Standında D3
95 25 Kasım 2017 13:30 - 14:00 BEDRİYE ŞAHİN- İPEK KOZASI-ÇİÇEKLER
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
96 25 Kasım 2017 13:30 - 15:00 PEBEO MARBILING İLE ÇOCUKLAR İÇİN EBRU DALDIRMA TEKNİĞİ
ESMO
Standında F1-A
97 25 Kasım 2017 13:30 - 15:30 AHŞAP BOYAMA
RİCH HOBBY
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
98 25 Kasım 2017 14:00 - 14:45 KUMAŞ UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
99 25 Kasım 2017 14:00 - 15:00 AHŞAP BOYAMA
BAY-KON HOBİ
Standında C1-A
100 25 Kasım 2017 14:00 - 15:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
101 25 Kasım 2017 14:00 - 16:00 ELÇİN ASLAN - ENTERLAG ÖRGÜ
NAKO
Standında D3
102 25 Kasım 2017 14:00 - 16:00 GÜLBEYAZ AKAZ - LORA’LI SEPET ÖRGÜ
NAKO
Standında D3
103 25 Kasım 2017 14:15 - 15:15 HAYRİYE ARI- KAĞIT ROLYEF
GAZİOSMANPAŞA HEM
Standında A1-D
104 25 Kasım 2017 14:30 - 15:00 DERYA ŞAHİN- MISIR KABUĞU SANATI
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
105 25 Kasım 2017 15:00 - 16:00 PEBEO SERAMİK BOYASI İLE BROŞ VE KUPA TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
106 25 Kasım 2017 15:00 - 16:00 TAŞ BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
107 25 Kasım 2017 15:30 - 16:30 BOYUTLU STENCIL UYGULAMA
FATMA AKTAŞ METİN
T-3 (ETKİNLİK ALANI)
108 25 Kasım 2017 15:30 - 17:00 ÇİĞDEM TALİPOĞLU - MOTİFLİ YELEK
NAKO
Standında D3
109 25 Kasım 2017 15:45 - 16:30 POWERTEX ÜRÜNLERİ İLE MİX-MEDİA UYGULAMALARI TANITIMI
LilArt SANAT
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
110 25 Kasım 2017 15:45 - 16:45 ÖRGÜ OYUNCAK YAPIMINA NASIL BAŞLANIR? DOĞRU MALZEME KULLANIMI
CANIM ANNE
Standında B5
111 25 Kasım 2017 16:00 - 16:45 VİNTAGE LEGEND ESKİTME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
112 25 Kasım 2017 16:00 - 17:00 PEBEO SETACOLOR KUMAŞ BOYASI İLE BEZ ÇANTA BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
113 25 Kasım 2017 16:00 - 17:00 TERMO MUG BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
114 25 Kasım 2017 17:00 - 17:45 MİRROR&DORAGLASS& PRİNÇ UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
115 25 Kasım 2017 17:00 - 18:00 PEBEO VITRAIL CAM BOYASI İLE ŞİŞE BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
116 26 Kasım 2017 10:00 - 11:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
117 26 Kasım 2017 10:00 - 11:30 PEBEO DECO AKRİLİK MARKÖRLERİYLE DOĞAL AĞAÇ SÜSLEME
ESMO
Standında F1-A
118 26 Kasım 2017 10:00 - 12:00 ELÇİN ASLAN - ÖRGÜ ÖĞRENİYORUM
NAKO
Standında D3
119 26 Kasım 2017 10:00 - 12:00 GÜLBEYAZ AKAZ - TUNUS VE ÖTESİ
NAKO
Standında D3
120 26 Kasım 2017 10:00 - 12:00 SİNEM KOÇ - LOLİPOP İLE EKOSE TEKNİĞİ
NAKO
Standında D3
121 26 Kasım 2017 10:00 - 17:00 AMİGURUMİYE DAİR HERŞEY SORU-CEVAP
CANIM ANNE
Standında B5
122 26 Kasım 2017 10:00 - 18:00 ELİŞİ İÇİN AKSESUAR ÇAKIMI
MİNİMAKS
Standında E3-A
123 26 Kasım 2017 10:30 - 11:15 POWERTEX ÜRÜNLERİ İLE MİX-MEDİA UYGULAMALARI TANITIMI
LilArt Sanat
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
124 26 Kasım 2017 10:30 - 11:15 VERY CHALKY WASH SİLME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
125 26 Kasım 2017 10:30 - 11:15 VERY CHALKY WASH SİLME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
126 26 Kasım 2017 10:30 - 17:00 TÜTÜ ETEK YAPIMI
CANIM ANNE
Standında B5
127 26 Kasım 2017 11:00 - 11:30 BEDRİYE ŞAHİN- QUİLLİNG (KAĞIT KIVIRMA SANATI)
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
128 26 Kasım 2017 11:00 - 11:45 BOYUTLU STENCIL UYGULAMA
FATMA AKTAŞ METİN
T-3 (ETKİNLİK ALANI)
129 26 Kasım 2017 11:00 - 12:00 BEZ ÇANTA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
130 26 Kasım 2017 11:30 - 12:15 BEAD YARN WORKSHOP
MURTEKS TEKSTİL
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
131 26 Kasım 2017 11:30 - 13:00 PEBEO FANTASY MOON & PRISME İLE TAKI TASARIMI
ESMO
Standında F1-A
132 26 Kasım 2017 11:30 - 13:30 AHŞAP BOYAMA
RİCH HOBBY
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
133 26 Kasım 2017 12:00 - 12:45 VİNTAGE LEGEND ESKİTME TEKNİĞİ
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
134 26 Kasım 2017 12:00 - 13:00 AHŞAP BOYAMA
BAY-KON HOBİ
Standında C1-A
135 26 Kasım 2017 12:00 - 13:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
136 26 Kasım 2017 12:00 - 14:00 STİL AKADEMİSİ (BERNINA & TÜBA GÜN) DİKİŞ TASARIM
BERNINA
T-3 (ETKİNLİK ALANI)
137 26 Kasım 2017 12:30 - 13:00 DERYA ŞAHİN- KASNAKTA BONCUK İŞİ
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
138 26 Kasım 2017 12:30 - 13:00 DERYA ŞAHİN- KASNAKTA BONCUK İŞİ
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
139 26 Kasım 2017 12:30 - 13:45 AMİGURUMİYE BAŞLANGIÇ SETİ (ÇEKİLİŞİ)
CANIM ANNE
Standında B5
140 26 Kasım 2017 12:30 - 14:30 DİLEK YILDIRIM (AMİGURİMİ) & SİBEL KAVAKLI OĞLU (EKOSE ÇALIŞMASI)
LANOSO
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
141 26 Kasım 2017 13:00 - 14:00 CENNET ÜSTÜNYER- KURDELE NAKIŞLI KOLYE YAPIMI
GAZİOSMANPAŞA HEM
Standında A1-D
142 26 Kasım 2017 13:00 - 15:00 SİBEL KAVAKLIOĞLU - SÜPER İNCİ HİT TWEED ÇORAP
NAKO
Standında D3
143 26 Kasım 2017 13:30 - 14:00 BEDRİYE ŞAHİN- İPEK KOZASI-ÇİÇEKLER
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
144 26 Kasım 2017 13:30 - 15:00 PEBEO MARBILING İLE ÇOCUKLAR İÇİN EBRU DALDIRMA TEKNİĞİ
ESMO
Standında F1-A
145 26 Kasım 2017 13:30 - 15:30 PENYE İP SEPET YAPIMINA DAİR BİRE BİR EĞİTİM
CANIM ANNE
Standında B5
146 26 Kasım 2017 13:45 - 14:30 THE FABRIC YARN'da RAYİHA HOBİ ile SİHİRLİ DOKUNUŞLAR Etkinliği
YEŞİLDAĞ TEKSTİL
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
147 26 Kasım 2017 14:00 - 14:45 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
148 26 Kasım 2017 14:00 - 14:45 PENYE İPTEN PÖRTFÖY ÇANTA YAPIMI
CANIM ANNE
Standında B5
149 26 Kasım 2017 14:00 - 15:00 PORSELEN KUPA BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
150 26 Kasım 2017 14:00 - 16:00 ELÇİN ASLAN - ÜÇ İLMEKLE VEREV ÖRGÜ TEKNİĞİ
NAKO
Standında D3
151 26 Kasım 2017 14:00 - 16:00 GÜLBEYAZ AKAZ - LORA’LI SEPET ÖRGÜ
NAKO
Standında D3
152 26 Kasım 2017 14:30 - 15:00 DERYA ŞAHİN- MISIR KABUĞU SANATI
DERYA ŞAHİN EL SANATLARI
Standında C6-A
153 26 Kasım 2017 14:45 - 15:30 FLUİD PAİNTİNG TEKNİK POURİNG MEDİUM/SİLİCON OİL
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
154 26 Kasım 2017 14:45 - 15:45 ALBEVNA NAZAN YÖRÜK İLE PENYE İPTEN PASPAS
ERGENE GERİ DÖNÜŞÜM
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
155 26 Kasım 2017 15:00 - 16:00 PEBEO PORSELEN BOYASI İLE KUPA BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
156 26 Kasım 2017 15:00 - 16:00 TAŞ BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
157 26 Kasım 2017 15:30 - 17:00 YASEMİN KALE - AMİGURUMİ OYUNCAK YAPIMI
NAKO
Standında D3
158 26 Kasım 2017 15:45 - 16:30 KUMAŞ KATLAMA
SÜKEYNE TULAN HOCA
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
159 26 Kasım 2017 16:00 - 16:45 ETAMİN HAVLU BORNOZ TANITIM ETKİNLİĞİ
FİESTA TEKSTİL
T-2 (ETKİNLİK ALANI)
160 26 Kasım 2017 16:00 - 17:00 PEBEO SETASILK İPEK BOYASIYLA KASNAK ÜZERİNDE İPEK BOYAMA
ESMO
Standında F1-A
161 26 Kasım 2017 16:00 - 17:00 TERMO MUG BOYAMA ATÖLYESİ
EDDING
Standında E4-A
162 26 Kasım 2017 16:45 - 17:30 HYBRİD MULTİSURFACE İLE YENİLEME
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
T-1 (ETKİNLİK ALANI)
163 26 Kasım 2017 17:00 - 17:45 KUMAŞ UYGULAMALARI
CADENCE ART & HOBBY PAİNTS
Standında E1-A
164 26 Kasım 2017 17:00 - 17:45 POWERTEX KUMAŞ SERTLEŞTİRİCİLERLE TANITIM UYGULAMASI
LilArt Sanat
T-2 (ETKİNLİK ALANI)