Genel Bilgiler


TUCH EXPO

En İyiler TUCH EXPO'da!

TUCH EXPO elişi ve hobi alanında Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın tek ticaret fuarıdır. Başta Türkiye olmak üzere Rusça Konuşan Ülkeler, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika ülkelerinden ilgili iş insanları ve tasarımcılar TUCH EXPO’da bir araya geliyor.

Rekabetçi, dinamik, güncel, güçlü marka olmak için ve hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurmak için TUCH EXPO size eşsiz faydalar sunmaktadır. Siz de bu fuarda yerinizi alın, Türkiye ve çevre ülkelerden gelecek ziyaretçilerle buluşma fırsatını yakalayın.

Fuara Kimler Katılıyor

Fuarda sadece markalar veya marka olma yolunda yatırım yapan üretici, ithalatçı veya temsilci firmalar ve sıradışı ürünleriyle tasarımcılar katılımcı olarak yer almaktadırlar.

Fuarı Kimler Ziyaret Ediyor

Fuar B2B ve B2C olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

  1. İlk iki gün (B2B) iş günleridir. Bu günlerde fuar yurtiçinden toptan ve perakende mağaza sahipleri ile tasarımcılar ve eğitmenlerin, yurtdışından ithalatçıların ve tasarımcıların ziyaretine açıktır.
  2. Son iki gün (B2C) halka açık günlerdir.
 

Fuarın Amacı

TUCH EXPO uluslararası bir iş platformudur. Ziyaretçilerinin ufkunu genişletecek bir sunumla etkileyici bir deneyim sunmaktadır. Fuar, ilk iki günde iş insanlarının bir araya gelerek iş anlaşmalarını yapabilecekleri ve son iki günde katılımcıların markalarını, modayı ve yeni trendlerini nihai tüketiciye tanıtabilecekleri eşsiz bir fırsattır.

Fuarın Künyesi

Fuarın Adı TUCH EXPO 2017 – Tuhafiye ve Hobi Ürünleri Ticaret Fuarı
Tarih    23-26 Kasım 2017
Fuar Alanı İstanbul Fuar Merkezi Hall 11, Yeşilköy – İstanbul
Ziyaret Saatleri  Perşembe – Pazar, 10:00 – 18:00
Fuarın Websitesi  www.tuchexpo.com & www.hobi-fuari.com
Giriş Ücretleri  Fuarın websitesi üzerinden E-bilet kaydı yaptıran herkes fuarı ücretsiz olarak ziyaret edebilmektedir. Ancak Perşembe ve Cuma günlerinde fuarın halka açık olmadığını önemle hatırlatırız. E-bilet kaydı yaptırmayanlar için giriş ücreti haftaiçi 45 TL, haftasonu 15 TL’dir. Fuarın websitesi üzerinden E-bilet kaydı fuarın son günü akşamına kadar yapılabilmektedir.

Organizatör

Firma Adı : ABIES Fuar Hizmetleri Ltd. Şti.
Adres : World Trade Center EGS Business Park, B1 No:1 Yeşilköy – İstanbul
İletişim : Telefon: 0212 999 89 39 - Faks: 0212 465 62 22 - E-Posta: info@abies.com.tr