Katılımcı Görüşleri


KARTOPU-Mustafa Kutlu
Katılmayan firmaların böyle özel fuarlara katılmalarını can-ı gönülden istiyorum...

TUCH EXPO'da hem geliştirdiğimiz işleri paylaşıyor, hem de bilgilendirip yol gösteriyoruz.


MİMSİ DESIGN-Ayla Coşkun
TUCH EXPO'da ürünlerinizi tanıtıp, başarısını test edebiliyorsunuz...

TUCH EXPO’da benim için en değerli şeylerden birisi meslektaşlarımızla tanışma imkanı bulmaktı. Farklı meslek alanlarındaki tasarımcılarla fikir alışverişi yapmak çok büyük bir tecrübe oldu.


NALLIHAN EL SAN. KOOP-Kadriye Sezer
Görmediğim bir çok ürünü TUCH EXPO'da gördüm...

Hepsi birbirinden çok kıymetli ürünleri TUCH EXPO'da görmek mümkün. İlk katıldığımızda biraz ön yargılı gelmiştik ama çok memnun kaldık. Bu sene ikinci katılışımız. Bundan sonrada olursa katılmayı düşünüyoruz. Henüz katılmayan firmalarda mutlaka bu fırsatı değerlendirip gelip görmelerini isteriz. Gördükten sonra eminim katılacaklardır.


YEŞİMİN ATÖLYESİ-Yeşim Büyüközer
Katılmayan firmalar bu kadar büyük bir kitleye hitap edebilme fırsatını kaçırmış oldular...

TUCH EXPO tüm hobi ve elişi sektörünü bir araya getiren bir platform. Yeşimin Atölyesi olarak kendi tasarımlarımla burda olmaktan mutluluk duydum. Fuar benim için çok güzel geçti.


SÜSLÜ TAKI TASARIM-Meral Çetin
TUCH EXPO'nun toptancıları ayağımıza kadar getirmesi büyük bir kolaylık oldu...

TUCH EXPO'da çok farklı insanlarla tanıştık. Meslektaşlarımızla tanıştık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk ve arkadaşlıklar kurduk. Bütün bunları bizim ayağımıza kadar getiren TUCH EXPO'ydu. O yüzden benim için burada olmak çok önemli, kıymetli. Özellikle altını çizmek istediğim bir başka konu da ben ilk defa fuara katılıyorum. Organizasyondan bizimle ilgilenen kişiler sanki arkadaşımızmış gibi oldukça sıcak ve samimiydi. Bize çok yardımcı oldular ve rahatlattılar. Kendimin mutlaka bu oluşumun içerisinde olmam gerektiğini hissettirdiler. İnanılmaz memnun kaldım.


ATÖLYE SİBEL KÜÇÜK-Sibel Küçük
TUCH EXPO'da hobiye dair her şeyi bir arada bulabiliyoruz...

Hobi ile ilgili çalışmalar yapan çoğu tasarımcı arkadaşlarımız TUCH EXPO'da. Biz çok keyif alıyoruz katılmayanları da TUCH EXPO'da görmek istiyoruz.


BY FATOS NIHAL-Fatos Nihal
Siz de TUCH EXPO'da olup hayallerinizi fırsata dönüştürebilirsiniz...

Bu işi yapan hobi ile uğraşan hobi sever herkesin bu atmosferi yaşamaları gerektiğini düşünüyorum.


NURGE-Nurullah Geyik
Geleceği olan bir fuar olduğunu düşünüyorum...

Tuhafiye ve Hobi Fuarı'nın Türkiye'de düzenlenmesi, ülkemiz için çok güzel ve faydalı bir girişim olmuş. Geleceği olan bir fuar olduğunu düşünüyorum. Fuarın iki bölüme ayrılmasını da çok olumlu buluyorum. İlk iki günde firmalar ile rahatlıkla iletişime geçebildik. Son iki gün halkımız da yenilikleri tanımış, öğrenmiş oldu. Organizatör firma yurt dışı tanıtımını da yurt dışı fuarlarına katılarak çok güzel yaptı. Böyle bir fuarın oluşmasına katkıda bulundukları için kendilerini kutluyor ve devamını istiyorum.