Katılımcı Görüşleri


NURGE-Nurullah Geyik
Geleceği olan bir fuar olduğunu düşünüyorum...

Tuhafiye ve Hobi Fuarı'nın Türkiye'de düzenlenmesi, ülkemiz için çok güzel ve faydalı bir girişim olmuş. Geleceği olan bir fuar olduğunu düşünüyorum. Fuarın iki bölüme ayrılmasını da çok olumlu buluyorum. İlk iki günde firmalar ile rahatlıkla iletişime geçebildik. Son iki gün halkımız da yenilikleri tanımış, öğrenmiş oldu. Organizatör firma yurt dışı tanıtımını da yurt dışı fuarlarına katılarak çok güzel yaptı. Böyle bir fuarın oluşmasına katkıda bulundukları için kendilerini kutluyor ve devamını istiyorum.


DESIGN BIGEYE-Gamze Azimi
Bizim gibi yeni başlayanların kesinlikle burda bulunması gereken bir ortam ve ben burada olmaktan çok mutluyum...

İş dünyasının profesyonellerini, hobi severleri ve tasarıma ilgi duyan kişileri bir araya getirmesi TUCH EXPO'yu çok önemli kılıyor.Eksik gördüğünüz yanlarınızı da tespit edebiliyorsunuz. Bence katılmayan firmalarda gelsin ve katılsın.


LİFKA DESING-Elif Karahan
Kendini tanıtıp işini büyütmek isteyenler mutlaka TUCH EXPO'da yer almalılar...

TUCH EXPO'ya gelirken, yeni ortamlar yeni insanlarla tanışıp yeni müşterilere ulaşma hedefini amaçlıyordum ve bunu elde ettiğimi düşünüyorum.


KOALA ART BY DAMLA-Damla Ustaoğlu
Kendini tanıtmak, işinde ilerlemek isteyen herkes TUCH EXPO'ya gelmeli...


CLUTCHSHE-Berna Mutlu
Hem sosyal ortamdan faydalanmak hem hobi sektörüne kendilerini tanıtmak isteyenlerin TUCH EXPO katılmalarını tavsiye ederim...


RASİH ÖNEY HALEFLERİ - Rasih Öney
TUCH EXPO büyük bir eksikliği tamamladı...

Sektörümüzde özellikle Türkiye'de böyle bir fuarın eksikliği vardı. TUCH EXPO büyük bir eksikliği tamamladı. Bu fuarı destekliyoruz ve herkesin de katılmasını bekliyoruz.


ÖZER TUHAFİYE-Akşemsettin Çelik
TUCH EXPO her sene kendini geliştirmeye devam ediyor. Oldukça yoğun bir ziyaretçi kitlesi var. Biz burada olmaktan dolayı memnunuz...

TUCH EXPO’da birçok katılımcı firma var. Diğer katılımcı firmalarla fikir alışverişi yapabiliyoruz. Birbirimizden ürün alıp ürün satıyoruz. TUCH EXPO her sene kendini geliştirmeye devam ediyor. Oldukça yoğun bir ziyareti kitlesi var. Katılmayan firmalara da katılmalarını öneririm.


HANDE SANAT-Hande Sümer Yıldırım
TUCH EXPO tasarımcıların kendilerini ve tasarımlarını tanıtmaları için çok güzel bir platform...

Biz güzel bağlantılar sağladık. El emeğine gönül veren herkese TUCH EXPO'ya katılmalarını tavsiye ederiz.