Katılımcı Görüşleri


MAVİ OYUN ATÖLYESİ- Filiz Deveci Kolot
Medyadan takip ettiğim insanlarla tanıştım. Çok güzel bağlantılar kurduk...

Çok güzel arkadaşlıklar kurdum daha ilk gün olmasına rağmen birçok güzel paylaşımlar yaşadık bağlantılar kurduk. İleriye yönelik bize faydası olacağını düşünüyorum. Katılmayanların mutlaka denemeleri gerekiyor. Biz çok keyif alıyoruz.


YUMİ ARTDOLL-Öykü Yücetürk
TUCH EXPO bize çok değerli şeyler katıyor...

Ben 2 senedir TUCH EXPO'ya katılıyorum. Genel olarak gidişattan çok memnunum yeni insanlarla tanıştım ve bizim için çok güzel bir deneyim oldu.


NAKO İPLİK-Elif İslam
TUCH EXPO'ya katılmak sektör için büyük bir hizmet ve bir görevdir...

TUCH EXPO fuarı bizler için güzel bir fırsat oldu. Sektöre de büyük bir katkı sağladığını düşünüyoruz. Burada hem iş ortaklarımızla aynı anda buluşabiliyoruz. Hem yeni ortaklıklar, yeni iş kapıları ve değişik fikirler edinebiliyoruz. Katılmayan firmalara çağrımız olsun, kesinlikle TUCH EXPO'ya katılmalarını tavsiye ederiz. TUCH EXPO'ya katılmaları sektör için büyük bir hizmet ve bir görevdir.


MEZ CRAFTS-Çağdaş Özer
Yurt dışında gördüğümüz kaliteyi TUCH EXPO'da da görmeye başladık. TUCH EXPO her sene kendini geliştirip sektörümüze değer katmaya devam ediyor...

TUCH EXPO her sene kendini geliştiren bir fuar. Rakiplerimizi ve dostlarımızı TUCH EXPO'da görmek çok güzel. Bence TUCH EXPO fuarı oldukça iyi organize ve edilmiş yurt dışındaki muadillerine çok benzeyen bir fuar. Ben bütün dostlarımıza TUCH EXPO'ya katılmalarını tavsiye ederim.


SİHİRLİ İĞNE-Filiz Küçükdalgıç
Kitlesel paylaşımlar için çok önemli bir fuar olduğunu düşünüyorum...

Katılmayan firmaların mutlaka katılmaları gerektiğini düşünüyorum.


BY FATOS NIHAL-Fatos Nihal
Siz de TUCH EXPO'da olup hayallerinizi fırsata dönüştürebilirsiniz...

Bu işi yapan hobi ile uğraşan hobi sever herkesin bu atmosferi yaşamaları gerektiğini düşünüyorum.


YONCİMİK SANAT MERKEZİ-Gül Özdoğan
TUCH EXPO'da sektördeki bütün arkadaşlarımı ve hobi sevenleri bir arada görüyorum. Bu en güzel anlatılacak şey değil mi...

Fuara katılmayanlar büyük bir şeyi kaçırıyorlar. Burada firmalarla kontak kuruyoruz, yurt dışından gelen misafirlerimizi ağırlıyoruz ayrıca halkla da beraberiz. İmalat yaparken halkla da bütünleşmek gerekli olduğunu düşünüyorum.


NEVY CRAFT STORE-Nevin Akova
TUCH EXPO'nun kesinlikle bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bu işi yapıyorsanız TUCH EXPO'da olmalısınız...

Sektör içerisinde birbirini uzun zamandır ismen tanıyan ama karşılaşmamış tecrübelerini paylaşmamış arkadaşların bir araya gelmesi özelliklede ulaşmakta sıkıntı çektiğimiz tedarikçilerin bizi gelip kendilerinin bulması TUCH EXPO'yu değerli kılıyor. Bunun kesinlikle bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Sektörümüzdeki hemen herkes bazen sektör içindeki kopukluklardan irtibatsızlıklardan şikâyet ediyor ama şikâyet edip bir şey yapmamak çözüm değil eğer onları hakikaten gidermek istiyorsanız TUCH EXPO'da olmak zorundasınız.