Katılımcı Görüşleri


YEŞİMİN ATÖLYESİ-Yeşim Büyüközer
Katılmayan firmalar bu kadar büyük bir kitleye hitap edebilme fırsatını kaçırmış oldular...

TUCH EXPO tüm hobi ve elişi sektörünü bir araya getiren bir platform. Yeşimin Atölyesi olarak kendi tasarımlarımla burda olmaktan mutluluk duydum. Fuar benim için çok güzel geçti.


TAK TAK YE-Gizem Karataş
TUCH EXPO'da kendimi geliştirme fırsatı buluyorum.

TUCH EXPO'ya iş insanları, meslektaşlarınız, tasarımcılar geliyor. Onlarla arkadaşlıklar dostluklar kurabiliyorsunuz. Farklı branşlar öğrenip kendinizi geliştirdiğiniz için mutlu oluyorsunuz


HİBBE BAGS-Özlem Delibal
Katılmayan firmaların TUCH EXPO'daki atmosferi solumaları gerektiğini düşünüyorum...

Organizatör firmanın iletişimi çok iyi. Sürecin en başından beri çok yoğun bir şekilde ilgilenmeleri bütün sorularımıza cevap vermeleri, çok büyük yardımlarda bulunmaları benim için çok önemliydi. Ulaşımdan konaklamaya kadar bütün detaylar düşünülmüş. Fuara katılım konusunda bütün kolaylıklar sağlanmış durumda.


CANIMANNE.COM-Sedef Çiğdem
Yurt dışında olup da Türkiye'de olmayan bir çok ürüne ulaşabileceğiniz çok güzel bir fuar...

TUCH EXPO da yapılan etkinliklerin, yeni nesillere güzel ve modern hobiler öğretebileceğini düşünüyorum. Ayrıca ücretsiz olarak yararlanma imkanı TUCH EXPO'yu önemli kılıyor. Katılmayan firmalara mesajım şudur, mutlaka buraya gelip görmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü çeşitli firmalarla bağlantı kurabilecekleri, değişik hobi malzemelerine ulaşabilecekleri çok güzel bir fuar.


FULYA GURUMİ-Fulya Güven
Hem yurt dışında görüdüğümüz ürünlere, hem de yurt içindeki toptancılara rahat bir şekilde ulaşım sağlamış olduk...


KEÇE KEÇE-Fatma Güden
Geçen sene katılmadım. Katılmadığım içinde çok üzülmüştüm o yüzden bu sene TUCH EXPO'da olduğum için çok mutluyum...

TUCH EXPO hem firmalarla hem insanlarla birebir iletişim kurmak açısından çok değerli benim için. Yeni insanlarla tanışmak ve bu ortamda burda bulunmak çok heyecan verici. Katılmayan firmaların kesinlikle katılmalarını öneriyorum.


ŞAHİN HOBİ MARKET-Mehmet Şahin
Sektörümüzün gelişmesi için, sektörümüzün bütün kollarındaki firmaların TUCH EXPO'ya katılması gerekir.

Geçen sene TUCH EXPO'ya geldim gezdim ve katılan firmaların teşviği ile TUCH EXPO'ya biz de katıldık. El emeğine verilen değerin artması ve sektörümüzün gelişmesi için, sektörümüzün bütün kollarındaki firmaların TUCH EXPO'ya katılması gerekir.


CİCİDESIGN-Hüsniye Demirci Doğan
Hem iş insanları hem de son tüketici ile buluştuk. Sosyal açıdanda çok faydalı bir fuar oldu. Katılmayanlar mutlaka gelsinler katılsınlar diyorum...