Katılımcı Görüşleri


DENİZAS TOYSJOYS-Tatyana Korobkova
Yeni insanlarla tanışmak, yeni fikirler edinmek, yeni malzemeler görmek çok keyifliydi...

TUCH EXPO meslektaşlarımızla tanışma yüz yüze tanışma imkanı sağlıyor. Sosyal medya da beğendiğimiz çalışmaları burda canlı canlı görmek bambaşka ve çok zevkli birşey. Yeni insanlarla tanışmak, yeni fikirler edinmek, yeni malzemeler görmek çok keyifliydi.


CADENCE-Özlem Korkmaz Turan
Marka bilinirliği açısından ve hobi severlerle buluşmak adına TUCH EXPO'ya katılmak bizim için güzel bir fırsat oldu...


EDDING-Çiğdem Kocaman
TUCH EXPO bizim için hem hedef kitlemizle hem potansiyel firmalarla buluşa bildiğimiz tek platformdur...

Burada hedeflediğimiz ziyaretçilere ulaşabiliyoruz. TUCH EXPO'nun hepimiz ve sektörümüz için fırsat olduğunu düşünüyoruz.


İLGİ DÜĞME-Ali Altun
Katılmayan firmaların en kısa zamanda katılmalarını isteriz...


SÜSLÜ TAKI TASARIM-Meral Çetin
TUCH EXPO'nun toptancıları ayağımıza kadar getirmesi büyük bir kolaylık oldu...

TUCH EXPO'da çok farklı insanlarla tanıştık. Meslektaşlarımızla tanıştık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk ve arkadaşlıklar kurduk. Bütün bunları bizim ayağımıza kadar getiren TUCH EXPO'ydu. O yüzden benim için burada olmak çok önemli, kıymetli. Özellikle altını çizmek istediğim bir başka konu da ben ilk defa fuara katılıyorum. Organizasyondan bizimle ilgilenen kişiler sanki arkadaşımızmış gibi oldukça sıcak ve samimiydi. Bize çok yardımcı oldular ve rahatlattılar. Kendimin mutlaka bu oluşumun içerisinde olmam gerektiğini hissettirdiler. İnanılmaz memnun kaldım.


ESKİ VE YENİ TASARIM-Tülay Çakır
Profesyonelce hazırlanmış bir fuar. Şans her zaman insanın ayağına gelmez. Şansınızı TUCH EXPO'da deneyin...


ZEY TASARIM-Özgür Sönmez
TUCH EXPO'da güzel iş bağlantıları yapılıyor. Fikir alışverişinde bulunuluyor ve farklı projeler, ortak çalışmalar ortaya çıkıyor...

Bu sektörde ben de varım diyen firmalar TUCH EXPO'da olmalılar. Katılmayan firmaların da TUCH EXPO'ya katılmalarının faydalı olacağını düşünüyorum.


HAYAL DÜNYAM - Aslıhan Ayverdi
TUCH EXPO ürünlerinizi ve tasarımlarınızı bir çok kişiye sunabilme fırsatı sağlıyor...

TUCH EXPO, organizatör tarafından çok düzenli hazırlanmış. Bu konuda da kimsenin gözleri arkada kalmasın. Hiç bir endişe şüphe duymalarına gerek yok. Başından sonuna kadar son derece iyi iletişim kurduk. Hiçbir aksaklık yok herşey yolunda gidiyor.